Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika

Logowanie

Logowanie za pomocą Centralnej Usługi Uwierzytelniania PRz. Po zakończeniu pracy nie zapomnij zamknąć przeglądarki.

19-05-2014

Zgłoszenia problemów technicznych

Pytania, usterki oraz postulaty należy kierować do koordynatorów wydziałowych.

Koordynatorzy wydziałowi oraz jednostki nie posiadające koordynatorów powinny wymienione wyżej uwagi, adresowane do Sekcji Informatyzacji Toku Studiów, kierować za pośrednictwem poczty email na adres usos@lists.prz.edu.pl.

Sekcja Informatyzacji Toku Studiów
35-959 Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 12, bud. V-B 117-118